| rossCopperman a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare cum ar trebui sa fie un prieten adv sa iti vb frumos sa se comporte alfel sau sa fie o prietena nesimptita sa se comporte ca o fitoasa ea sa iti aleaga prieteni mie nu mi-ar conveni cum ar trebui sa imi gasesc prietena cea mai buna ca eu nu am asa ceva si vad ca nu o gasesc sau poate sora mea este cea mai buna familia oare nu cred nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma ca eu nu mai stiu m-am saturat de toate fitele prietenelor mele pliz nu mai stiu nu mai rezist pliz ajutor[-o

Răspuns Câştigător
| frisca a răspuns:

Ar trebui in primul rand sa fie de incredere, sa te ajute mereu, sa fie mereu langa tine cu sfaturi si cel mai important trebuie sa te accepte asa cum estihappy

3 răspunsuri:
| arcan_7531 a răspuns:

Prietenii adevarati de obicei sunt putini,poti cataloga ca si cel mai bun amic pe cel ce ati e aproape chiar si cu o vorba buna la un necaz,este acela cu care te distrezi,plangi, te certi, te impaci si care te accepta asa cum esti si se mandreste oriunde ar fi cu amicul lui

| MilyHarunto a răspuns:

Si acum ti-ai gasit cea mai buna prietena?happy