| DolceKiss a întrebat:

Am si eu o întrebare.Cum sa ii spun unui baiat ca il plac? Nu as vrea sa fie ceva nici prea siropos dar nici prea banal.Ceva... Ceva care sa ii ajungă la inima happy (Astept păreri in special de la băieți) Funda happy Multam anticipat.

7 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Cel mai simplu si mai eficient ar fi sa-i spui direct happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-al undeva unde sa nu va vada toti si ii spui ce simti pentru el apoi daca iti zice ca nu stie si vrea sa se mai gandeasca ii spui ca ii astepti raspunsul.Dar daca ar simtii si el ceva ti-ar spune " da ".

Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin pupic intelegi sa il pupi pe obraz sau sa il saruti pe gura?
Mie mi-ar placea sa mi se spuan acest lucru intr-un loc mai retras, adica daca e la scoala sa nu ii zici oe hol unde se uita si asculta toti curiosii ci intr-un loc unde sa auziti doar voi doi, pe o banca la scoala sau in parc...
Cat despre declaratie, ce sa zic, cum ai zis si tu, nici prea banal, nici prea siropos, ceva gen "imi placi, pur si simplu imi placi. Esti dragut si imi place felul tau de a gandi si consider ca avem multe lucruri in comun si chiar mi-ar placea daca ai dori sa fim impreuna".
Inca ceva, daca il cunosti de putin timp mai bine nu i-ai zice, sincer, eu mor pe alea care m-au vazut de 3 ori in viata lor, mi-au vorbit o data si deja imi zic ca ma plac. Si pe urma le vad ca nu ma mai baga in seama sau umbla cu altii...e cam aiurea.

| AmandinaDragan a răspuns:

Vezi ca daca nu-i pe invers e posibil sa devina violent.

| xXDanXx a răspuns:

Dai un pupic si gata

| DolceKiss explică (pentru xXDanXx):

Nu stiu ce sa zic...voi ca baieti v-ati supara si v-ati impotrivii daca i-as,, da un pupic,, cum ai zis mai sus?

| RAY a răspuns (pentru DolceKiss):

Baieti se impotrivesc la un pupic care?