| nebunatica_2307 a întrebat:

Buna TPU:*
am si eu o intrebarebig grin
am facut sex cu prietenul meu neprotejat la inceput... iar apoi mai spre sfarsit si-a pus prezervativul... exista vreo sansa sa raman insarcinata?sad
fundita

8 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Buna,daca el nu a dat drumu in timpul cela cind era fara atunci nu este nici un risc. Daca el a dat drumu sau oleaca sante sunt, asa ca ai grija. Daca simti ca este nevoie atunci e si fa niste teste sau cel mai bine sa te duci la ginecolog.Succese happy

| misu a răspuns:

Ce inseamna mai spre sfarsit? cred ca nu ai ramas

| mariaaaaaaaaaa a răspuns:

Da, este posibil... i s-a intamplat si celei mai bune prietene ale mele... du-te mai bine la un doctor la consulatie ca sa fi sigura

funda?

| effect a răspuns:

Daca nu a ejaculat nu
Nu ai cum sa ramai insarcinata
Dar incercati sa nu mai faceti fara prezervativ
Ca dupa o sa va para rau :-)

| nebunatica_2307 explică:

Pai nu si-a dat drumu.am facut km 10 min maxim fara si apoi si l-a pusbig grin

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da. Intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care te gaseai.

| Mihai_6580 a răspuns:

Nu stiu sigur dar cel mai bine ar fi sa te duci la farmacie si sa iti iei 2 teste de sarcina si sa le probezi azi unu si peste o saptamana altu si daca arata vreunu pozitiv ar fi bine sa te duci la un doctor. pls fundita:*

| katy a răspuns:

Eu fac doar neprotejat cu iubitul si nu am patit nimic, cel mai indicat e dupa ciclu primele 2-3 zile atunci sunt sanse putine de a ramane gravida, in rest e riscul mai mare dar eu nici asa nu am avut nimic niciodata.cel mai important e sa nu isi dea drumul in tine. oricum eu zic ca nu ai ramas