| alexandra26112001 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Daca imi place de un baiat ar trebui sa i spun in fata?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, acest lucru trebuie el sa il faca. Chiar daca esti numai o fetita, trebuie sa-ti accepti statutul de persoana feminina, cu personalitatea si inteligenta specifica sexului frumos.

| Crucified a răspuns:

Da, nu te lua după ăştia de mai sus. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de ce nu?

| AnaRadu a răspuns:

Hei ~.~. Daca iti place de un baiat, mai bine nu ii spune in fata. Astepta momentul potrivit, bagate in seama cu el si asigurate ca si el te place. Este cel mai bine sa faci asa, deoarece daca el nu simte asta pentru tine o sa iti para rau ca ai facut-o. happy