| Alexutzu995 a întrebat:

Am si eu o intrebare dar mi-e rusine sa v-o pun... in fine, o sa incerc totusi. Daca prietena mea e imbracata dar mi-a spus ca nu poarta chiloti, ce sa fac? Nu am facut dragoste pana acum... mie mi-e cam frica. O fi obsedata? E normal? In plus de asta cand suntem pe banca imi pune mana pe picior. Va rog HELP! Dau fundita! Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| beautifullie a răspuns:

Daca e foarte insistenta cu atingerile, iti sugereaza subtil ca vrea mai mult decat s-o saruti si s-o tii de mana. daca nu depaseste limitele, nu inseamna nimic. ce daca nu poarta lenjerie intima. nu e singura

3 răspunsuri:
| No0oName a răspuns:

Esti tu gay..sorry,dar trebuia sa te prinzi de faza.

| World000111 a răspuns:

Dai bai in geanta... daca ea da din semn, mamaaaa! Citi nebuni pot fi pe lumea astabig grin

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Asta inseamna ca vrea sa-ti duca putulica la o plimbarica prin "tunelul umezelii"!