| anutza97 a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o intrebare, de ce baietii sunt asa ciudati adica am cunoscut un baiat era asa de dragut si de treaba si spunea ca vrea sa ne vedem(eu am fost in generala cu el in scoala dar nu mi-l amintesc) si dupa cateva zile in care vorbeam si era asa dragut dintr-o data numai da niciun semn de viata e pe mess dar nu ma baga in seama de vreo 2 zile si eu nu vreau sa-l bag in seama sa nu cumva sa creada ca sunt sacaitoare,mi a promis ca ne vedem intr-o zi iar eu nu suport ca cineva sa nu se tina de cuvant si nu ne-am vazut si de atunci nu i-am mai zis nimic nici el mie, va multumesc ca m-ati ascultat.

3 răspunsuri:
| Brangspears a răspuns:

2 variante, ori asteapta sa il bagi tu in seama nestiind ce sa zica sau e ocupat sau se joaca laughing

| fReAk_2574 a răspuns:

Poate si el crede la fel, poate de aceea nu-ti scrie pentru ca nu vrea sa il crezi sacaitor, sau poate de aceea nu-ti scrie pentru ca vrea sa vada daca-i scrii si tu lui prima, sa vada daca iti pasa de el happy

| nesuferit a răspuns:

Eh, nu mai are chef de tine straight face