| Andreea01234554321 a întrebat:

Am si eu o intrebare. De ce ma simt ametita dupa ce fac dragoste? Si cand am facut am simtit ceva cald in mine, se poate sa isi fi dat drumul?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu erai acolo? Sau crezi ca cineva de pe net stie mai bine ce s-a intamplat?

| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care ajungi in starea de orgasm este posibil sa ajungi si intr-o stare sinonima cu cea de a fi in... transa. Iar in privinta senzatiei de ''cald placuta'' care apare si este resimtit in timpul actului sexual, aceast se produce in momentul in care sperma ''fierbinte'' este ejaculata in vagin in mod intentionat.big grin

| relian a răspuns:

Te simti ametita pentru ca ai consumat multa energie laughing iar ca ai simtit ceva unde spui,aia tu trebuie sa stii ce simti,noi nu am fost la fata locului laughing
Si cand ai facut ce anume? cand ai facut ai simtiyt ceva cald laughing pai ce ai facut si cand ai facut?
De ce spui ca si-o fi dat ala drumu aia tu trebuie sa stii,sa simti, ca doara nu erai in alta lumea, desi mai sti asa is unele ala se chinuie saracu acolo ea sta si fumeaz si se gandeste cine stie la ce sau cine laughing
In sf deci cand ai simtit ceva, ar fi trebuie sa simti si cand ala termina, iar daca ambele sau petrecut cam in acelasi timp, atunci stii si cam despre ce anume a fost vorba.

| IAR a răspuns:

Da si-a dat drumul in tine, ai ramas gravida, ai pus-o.

| Adrian_Oprea_1972 a răspuns:

Daca te pătruns bine și s-a oprit cu cuc in tine, și ai simțit cald s-a terminat in tine.Da este plăcere