| Richniggaforever a întrebat:

am si eu o intrebare de ce unii barbati se gindesc numai la sex?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pentru ca aia le place mai mult

| Richniggaforever explică (pentru mgtow):

Sexul este doar pentru reproducere

| mgtow a răspuns (pentru Richniggaforever):

Produce si fericire separat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Richniggaforever):

"Sexul este doar pentru reproducere" stai asa. ce vrea sa insemna asta, ca oamenii fac sex o data sau de 2 ori in viata, depinde cati copii vor?

13 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

De ce umbli imbracata pe strada? Un om cand aude de ceva devine curio, daca nu poate ajunge acolo ajunge si mai curios.Cei care ajung si stau o vreme se plictisesc dar cei care nu au ajuns inc vor cu disperare...

| Hitback a răspuns (pentru christos1234):

Frumoasa "poezioară". Ocoleste subiectul dar macar e adevarat. P.s greseli gramaticale ai un 4 pentru cs te-ai straduit.

| christos1234 a răspuns (pentru christos1234):

Tastatura este de vina sad

| RAY a răspuns:

Sexul e o nevoaie speciala, stam cu o fata in proncentaj mare pentru sex, se cunosc cazuri in care fata nu a mai putut face sex si s-au despartit, pentru barbat sexul este o satisfacatie mare de aia il doreste mereu, cred ca e normal sa ne gandim la sex ca doar asta e si scopul biologic al existentei noastre

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca toate actiunile acestora sunt ''dirijate"" de capul fara creier.

| Alcyon a răspuns:

Nu numai barbatii se gandesc numai la sex, ci si unele femei. Esti troll?

| grab a răspuns:

Numai unii? toti!
doar ca putini sunt aia care stapanesc arta disimularii.
asa suntem creati: sa nu murim fara palmares. si apoi ne vaitam ca femeile sunt cu__ve!

Răspuns utilizator avertizat
| djlukass a răspuns:

Da si la ce ai vrea sa ma gandesc cand is cu iubita in pat? la un ecler la o savarina? la urmatoarea zi ca merg la munca? Tin iubita langa mine ca sa ii povestesc stirile de la ora 5 ca ea era in tura de zi si nu a apucat sa auda? Ce naiba ma despre ce discutam aici. Normal ca ne gandim la sex si femeile se gandesc la sex, daca ai avea ocazia sa ai in preajma ta niste femei si tu sa fii singurul barbat si sa vezi ce le trece prin cap ai ramane uimit sa afli ca si ele se gandesc la asa ceva. Soc soc soc toti ne gandim la sex.