| re1111 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare de curand m-am indragostit de o fata care mie mi se pare frumoasa dar alti zic ca e urata.Eu as vr sa fiu cu ea si sa ne tinem de mana sa o sarut dar nu stiu daca e copilaroasa as vrea sa aflu ce ii place si so impresionez...Mai pe scurt sa ma placa. Ps:Ce-mi mai place sa dau fundalaughingxD

1 răspuns:
| Amelya02 a răspuns:

Ca sa aflii daca este copilaroasa, poti afla itnr-un singur mod! Si chiar daca ar fi, se poate maturiza, asta n-ar fi o problema
PS: Nu te lua dupa parerile celorlati, tie sa-ti placa, atat!