| re1111 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare de curand m-am indragostit de o fata care mie mi se pare frumoasa dar alti zic ca e urata.Eu as vr sa fiu cu ea si sa ne tinem de mana sa o sarut dar nu stiu daca e copilaroasa as vrea sa aflu ce ii place si so impresionez...Mai pe scurt sa ma placa. Ps:Ce-mi mai place sa dau fundaxD

Răspuns Câştigător
| KittyKit a răspuns:

Buna YoADYyO happy Daca tu crezi ca e frumoasa, atunci nu tine cont de parerea altora happy Si ca sa afli ce ii place, poti incepe sa iesi cu ea, sa discutati si sa o intrebi ce i-ar place de la un baiat.Sau poti sa vorbesti cu cea mai buna prietene ei si s-o rogi sa te ajute.Iti urez succes kiss

1 răspuns:
| rechinosu a răspuns:

Frumusetea este trecatoare, ca s-o impresionezi fi tu natural asa cum esti.