| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a întrebat:

Buna TPU... Am si eu o intrebare : deci am fost cu multe fete pana acum dar acum am inceput sa plac o fata cu care debea m-am cunoscut de o luna cam asa si o prietena de a ei mi-a zis ca fata respectiva ma place dar imi e cam frica sa ii spun ca o plac si imi e s anul se supere... Funda happy

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

De ce sa se supere daca si ea te place?happy Fetele asteapta de obicei ca baiatul sa faca primul pas asa ca nu mai ezita si spune-i ce simti happy