| bradborn13 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare.Deci cand un baiat se "joaca" cu el se gandeste la fundulet, pasarica si tate plus minus altele la pers de sex opus, acum vine dilema; Cand o femeie se "joaca"cu ea la ce se gandestconfused?!

Scuze pentru diminutive si pentru modurile de exprimare. Dau funda la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| sonia_6457 a răspuns:

Iak laughing ce intrebare laughing la ce pla sa te gandesti in acel moment cred ca la nimic voi nu puteti sa va ******* daca nu va ganditi la fete thinking x_x numai ca ti-am citit intrebare imi trebuie fundita :-&

Răspuns utilizator avertizat