| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare din curiozitate si va rog sa nu radeti. In legatura cu parul pubian, eu de exemplu ma epilez total o data la 2 saptamani. Si un fir daca as avea si m-as dezbraca in fata unui baiat mi-ar fi naspa, mai ales ca se fac țepi cand creste putin si mi se pare si enervant sa ma duc asa des la epilat dar nu am ce sa fac. Sunt curioasa daca chiar asa sunt toate fetele sau mai sunt si cu par?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un numar destul de mare de femei au zona pubiana acoperita de par, pe care il ingrijesc in mod deosebit, in saloane de infrumusetare, unde coafeze specializate, se fac adevarate opere de arta. big grin

| mihai69 a răspuns:

Unele sunt cu păr, altele își fac frizuri, altele se epilează total.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Ce fantezii ai si tu, Man!

| Andreeush a răspuns:

Nu toată lumea e la fel.
Eu ma epilez o dată la 2-3 zile.

| flixbuster a răspuns:

Din punct de vedere medical: este recomandat sa iti pastrezi parul pubian.

Din punct de vedere sexual: faptul ca un tip prefera sa arati intre picioare ca o fetita care inca nu a ajuns la pubertate nu te face sa iti pui intrebari?

Femeile adevarate au "tufis";)

http://adevarul.ro/......index.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de ce te-ai dezbraca in fata unui baiat?

| Toteu78 a răspuns:

Eu personal prefer prefer să fie epilata total. Nu mi place sa vad nici un fir de păr. Bravo ție. E și aspectul mai ingrijit și plăcut la vedere și la atingere.

| Secret5 a răspuns:

Ultima întrebare nu am inteles-o dar așa sunt și eu! Eu mă epilez o data pe săptămână că îmi crește extrem de repede, și da tot țepi! Și în legătură cu "dacă m-aș dezbracă in fata unui băiat" asta nu cred că ai face-o in fata altui băiat decât iubitul tau, și eu am discutat asta cu al meu și acum este totul ok

| Andreea23r a răspuns:

Un bărbat înțelege corpul uman și nu este oripilat de părul pubian. Cu partenerul potrivit vei renunța la rușine și vei decide să te epilezi când, cum și cât dorești tu, nu altcineva.