| DaRkAnGeL_3000 a întrebat:

Am si eu o intrebare:dupa cate "incercari" nu ma mai doare cand fac sex? Tin sa mentionez ca acum cateva zile mi-am inceput viata sexuala si m-a durut ingrozitor, nu a curs sange insa vreau sa nu ma mai doara... ce sa fac? rasp urgent, va rog!

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Aşteaptă să se „cicatrizeze"himenul. pentru câteva zile măcar 10. numai face sex.

FantaSZy.

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Prelungeste preludiul si daca nu te lubrefiezi suficient natural, incearca. un lubrefiant de la farmacie! repetitia e mama invataturii.ca o gluma!

| Any_2443 a răspuns:

Dupa a3a oara de la dezvirginare nu te va mai durea

| Meganos a răspuns:

Mai ancearca de vreo 4-5 ori si dupa nu o sa mai ai probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa te mai doara cu timpul, stai linistita! nu trebuie sa te sperii! la al 3lea sau al 4lea contact sexual nu o sa te mai doara decat la inceput... acum, difera si de la o persoana la alta...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sta pe ginduri du-te si fa abord