| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare.Este un baiat care nu stiu daca ma place. Ii spune varei mele ca's urata si cand ne intalnim se rusineaza si incepe sa rada in fata mea si nu stiu ce-i zice lui varsu si se uita la mine. El sta la Mizil dar ne intalnim in vacanta casta ma mamaia lui.Deci intrebarea e:Ma place?

Răspuns Câştigător
| chandnisharma a răspuns:

Cand un baiat te place nu spune altora despre tine ca esti urata...asa gandesc eu cel putin.Eu cred ca pur si simplu comenteaza despre tine si rade de tine cu varul lui atata tot. Oricum e un nesimtit pentru faptul ca vorbeste urat despre tine verisoarei tale, nu cred ca merita atentia ta. Gaseste-ti un baiat mai bun, meriti...succes!

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îţi dai seama că după ce ai spus tu, nu. Dacă te place vei observa mai încolo. Mie nu mi se pare că te place. Baftă!

| smile a răspuns:

Buna! nu stiu ce sa-ti spun insa cred ca nici el nu stie vorbeste cu el si intreaba-l las RUSINEA SI intreaba-l daca te place dar si de ce te vorbeste urat despre tine in prezenta varei tale. succes. fundita?happy

| Alle15 a răspuns:

Mss mult chandnisharma esti o super fata ai luat fundawinking

| bilexa a răspuns:

Exista 2 variante
1 te place si e jenat sa recunoasca
2 nu te place si atunci face misto pe seama ta si rade cu varu sau
Daca vrei sa stii concret intreaba-l si vei sti exact
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Odata ce ii spune verisoarei tale lucrurile aste'a nu cred!