| gabytza8 a întrebat:

am si eu o intrebare:Imi place de un baiat si stie ca il plac,vorbeste frumos cu mine nu am avut nicio problema cu el, dar odata l-am ajutat sa se impace cu o amica de-a noastra si a doua zi ma baga in seama revoltat ca sa isi ceara scuze pentru ca nu mi-a multumit, a zis ca ii place de mine fiindca sunt intelegatoare...
Oare ma place ca amica sau altfel?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca era "altfel" pana acum iti spunea, dar cred ca esti in vizorul lui.

9 răspunsuri:
| Maddiii a răspuns:

Probabil ca te place si ca amica, dar dupa mine e mai bine sa nu mai stai pe ganduri si sa-ti faci mii de idei, fa-ti curaj, du-te la el si intreaba-l daca simte intr-adevar ceva pentru tine. Doar asa vrei stii si tu ce ar trebui sa faci, sa mai stai dupa el sau sa nu te mai gandesti la el. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Atâta timp cât tu ai fost cea care l-a ajutat să fie cu altă fată, este clar că nu tu ești cea pe care o place. Ție îți este doar recunoscător pentru că l-ai ajutat( așa cum a spus și el, ești înțelegătoare). Nu îți face speranțe, decât atunci când îți da el ceva concret în sensul ăsta. Baftă!

| MishikiCrisy a răspuns:

Trebuia sa intrebi? De ce nu il intrebi cand mai te intelnesti cu el? happy Sau pe mess.

| aditimus a răspuns:

In loc sa iti exprimi gandurile aici spune-i lui ce simti in fata!

| Savu_George_1998 a răspuns:

Parerea mea ca te place ca o amica

| JanTm a răspuns:

Doar ca amica

| ȘtefiBăăi18 a răspuns:

Ai incercat sa.l intrebi? vezi poate te place altfel

| ionut002 a răspuns:

Pai, dupa mine ii place de tine ca amica. Pentru ca, el a vrut sa se impace cu aia, si tu l-ai ajutat. A uitat sa-ti multumeasca pentru ca ori era cu gandul la aia ori e el mai uituc. Apoi si-a amintit ca l-ai ajutat, si-a cerut scuze... apoi. etc. happy Deci, ca o amica. :*

| GirlAlexia a răspuns:

Poate te place pe tine dar vb. si cu ea probabil ca nu o place dar el stie ca tu esti prieten cu el si probabil ca nu vrea sa ii raneasca sentimentele ei pe tine te stie mai desteapta.Gandestete la ce ti-am zis eu. Poate iti e de folos! Succes*Bye! Era sa Uit, fundita?