| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebarehee hee imi place foarte mult de un baiat... el nu este din aceeasi oras.ne despart vreo 30 de km.(stiu ca nu`i asa mult)...si el ma iubeste. mi-a zis de nenumarate ori.big grin.imi spune zilnic ca ma iubeste.ne vedem doar la web.as vrea ceva mai mult. ce sa fac? daca aveti chef de misto.straight face. nu`i cazul. le multumesc celor care imi vor da un sfat! straight face

1 răspuns:
| kostyyy26 a răspuns:

Esti asa sigura ca te iubeste? Asa cum ai spus si tu 30 km nu e mult, deci ar putea sa vina sa va vedeti foarte usor mai ales ca el este"baiatul"decat sa te gandesti tu sa mergi acolo.Cineva care iubeste cu adevarat ar face orice sa poata fi impreuna cu persoana respectiva. Sfatul meu este sa te gandesti daca merita "ceva mai mult" ca de vrut, orice baiat ar vrea.Bafta!