| ursuletzpufos a întrebat:

Buna
TPU! am si eu o intrebare la care rog fetele sa ma ajute! de curand un
baiat cu care ma intelegeam foarte bine si aproape eram gata sa fim
impreuna. mia-a spus dupa vreo 3 zile ca e mai bine sa nu mai vorbim un
timp. si a sps asta fara motiv, oare dc a spus-o? un alt baiat m-a
invitat la un suc, ce spuneti oare ar fii frumos din partea mea sa il las
balta pe ex si sa ma vad cu altcineva, desi eu inca mai tin foarte mult
la exul meu

Răspuns Câştigător
| awesomepersonhere a răspuns:

Parerea mea este ca si-a gasit pe altcineva, ..sau doar isi batea joc de tine. Eu zic sa te vezi cu altcineva, nu merita sa il astepti atata timp cat el isi bate joc de tine, arata-i ce a pierdut. Sper ca te-am ajutat! :*

4 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Pai cred ca ar fi frumos din partea ta sa-i acorzi si celui de-al doilea, o sansa! parerea mea.
daca primul "te-a abandonat" ca sa zic asa, tu de ce mai speri la el? lasa-l in lumea lui.

| AOLEVRIC a răspuns:

Nu-s fata si n-am voie sa raspund laughing.

| NoNameexd a răspuns:

Dacă ști cum e fostul tău, de ce-ți bați așa mult capu cu el? Și lasă ținutul, că nu te ajută cu nimic, nu te mai obosi să-i dai lui o a 2-a șansă, când celălalt o așteaptă pe prima.Nu pierde timpul degeaba, dă-i o șansă tipului pentru că sigur el te place, sau ține la tine.Fostul e fost, nu trebuie să rămâi în trecut.Baftă!

| Terminatorul2 a răspuns:

Du-te la ex si dai in cap... dupa mergi la cel nou si faci acelasi lucru ( cauta si prin buzunare poate gasesti maruntis ) laughing