| raducu88 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare legata de o fata, ea zice ca isi iubeste prietenu dar faza e ca ma suna mereu si imi zice ca vrea sa ma vada e un pic mai complicat pentru ca pr ei acum e la racoare...deci? ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| vianya a răspuns:

Daca ai sentimente pentru ea, iar cel de la racoare nu ti-e prieten, Go for it! ea va alege, ai grija doar sa nu fii ranit, sa te caute doar din plictisealawinking

3 răspunsuri:
| xCarolina a răspuns:

Ar trebui sa o rogi sa inceteze. Daca zice ca isi iubeste prietenul, atunci de ce nu ii ramane fidela? Probabil s-a cam saturat si ea sa fie departe de el, dar ar trebui mai intai sa termine relatia si nu sa umble pe la spatele lui.Mai bine nu te amesteci, poate afla si prietenul ei. Daca e la racoare, ceva imi zice ca nu-i a buna.

| FaraNume1249 a răspuns:

Hmm.Friend zone!thinking

| raducu88 explică:

Faza e ca o prietena de a ei imi tot zice ca ma place si se vede pe ea ca ma suna ma cauta si toate cela dar nah...stiti cum e, nu prea as risca pentru ca poate sa fie o simpla plictiseala de a ei