| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare pentru fete.Nu am mai intretinur relatii sexuale de pe data de 18 ianuarie. Iubitul meu nu a ejaculat in mine, cel putin asa spune el.Pe data de 26 mi-a venit. A trecut luna februarie iar mie nu mi-a venit.Am facut azi un test Barza si a iesit negativ. Ce as putea avea? Funda pentru rasp.urgent.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| crisscj15 a răspuns:

Poate ti se regleaza happy Mie cand mi se regleaza imi intarzie cateva zile. Nu-ti face griji >big grin