| BeiiBiiiyoo a întrebat:

stupida ce.i drept dar e totusi intrebare happy
Daca un baiat ii da likes si vb mult cu o fata. asta nu inseamna ca o place, nu?
P.s nu e vba de mine. ci de o fata si un baiat de la scoala laughing daca ma intelegeti love struck
Fundaa plus voturi!

Răspuns Câştigător
| NnDWtf a răspuns:

Nu.
O sa ajungeti sa va traiti viata in likeuri.

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

În realitate like-urile nu valorează nimic.
Pe facebook doar că-i apreciezi fotografia.

| VladGH a răspuns:

Clar ca ii place, ca doar nu o uraste si ii da likes si vorbeste mult cu ea. Oricum este cineva pentru el, in cel mai rau caz macar trage speranta.

| uriaking123 a răspuns:

Iar intrebari din astealaughing tocmai la nu ma pricephappylaughing da inseamna ca o place din motiv ce i place sa tina discuti si i tot da like in continu laughing da-mi funda vreau fundalaughing