| AlwaysMe a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare...vi se pare normal sa faci s** cu un baiat cu care esti de 3 saptamani? el se comporta frumos si nu`s minora dar is virgina..si mi se pare putin cam repede... voua nu?

3 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Daca ai ajuns la gradul de maturitate dupa care poti sa spui nu-mi pasa daca nu ma va mai iesi cu mine dupa da e ok, daca nu mai bine mai astepti

| Mirunelu a răspuns:

E cam devreme mai lasa-l sa astepte. Toti se comporta frumos pana obtin ce vor, apoi se poate intampla orice. Prin faptul ca te asteapta si nu se duce la altele iti arata ca tine la tine, ca nu-si doreste doar relatii sexuale de la tine. Daca tine la tine nu te va forta sau nu te va conditiona in nici un fel. Chiar daca se comporta frumos nu i te oferi usor.

| Elenutza17 a răspuns:

Sunt altii care vor de prima oara I don't want to see