| FloryTrandafir a întrebat:

Am si eu o mica intrebare va rog sa raspundeti sincer si sa nu va bateti joc.
Mi-a intarziat ciclul menstrual 1 saptamana trebuia sa fi venit pe 28 mai am asa intarzieri si cu 2 saptamani am fost cu mama la un medic ginecolog pentru a-mi da niste pastile pentru reglare si un mic control, mi-a prescris niste pastile timp de 3 luni sa le iau cate 2 pe zi prima luna le-am luat mai am 2 luni ideea e ca tot intarzie si mama e ingrijorata si eu la fel ideea e ca am facut si dragoste cu iubitul meu si neprotejat nu si-a dat drumul stati linistiti am fost atenti va rog nu va bateti joc si raspundeti-mi daca stiti cumva de ce o fi intarziat asa mult.dau mare fundita apropo am 18 ani

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Noi stam linistiti, dar tu nu poti sta linistita atata timp cat faci sex neprotejat. In rest, iti urez multa sanatate.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil esti insarcinata. pastilele pe care ti le-a dat medicul favorizeaza sarcina si era extrem de important, daca nu doresti copil sa folosesti prezervativ. Fa un test de sarcina din prima urina de dimineata.
daca nu esti insarcinata (minim doua teste negative in zile diferite), du-te la ginecolog, inseamna ca problema ta este mai grava decat aparut la prima consultatie si ai nevoie de investigatii suplimentare.

| FloryTrandafir explică:

Va multumesc tuturor pentru ajutor, nu sunt insarcinata si nici nu am fost ieri mi-a venit menstruatia intarziata.happy

| angel_4561 a răspuns:

Cred ca erai insarcinata iti spunea si dr vezi cum evoluiaza tratamentul si mergi din nou la control

| FloryTrandafir explică (pentru angel_4561):

Nu eram insarcinata pentru ca desi este imposibil inca sunt virgina nu a reusit iubitul meu sa ma dezvirgineze dar stiu ca si virgina poti ramane daca eram insarcinata credeti-ma toti ca aveam simptome.happy

| angel_4561 a răspuns:

am facut si dragoste cu iubitul meu si neprotejat nu si-a dat drumul, esti virgina?!?

| FloryTrandafir explică (pentru angel_4561):

Da sunt si acum. stiu ca te miri dar sunt