| ღÐιαναღ a întrebat:

Am si eu o mica mare problema. Aseara baiatul pe care il plac si prietena mea au venit la mine acasa si am stat la mine acasa pana pe ca 3 dimineata. Am jucat adevar sh provocare sh pr mea stie ca eu il plac si il provoca sa ma sarute sa imi puna mana pe sani chestii de genul. La inceput a fost mai timid dar dupa am vazut ca chiar vroia sa ma sarute cu limba. Acum nu stiu ce sa cred ca ma place sau nu? Funda +vot

Răspuns Câştigător
| LittleBrunette a răspuns:

Buna! big hug Poi eu cred ca ii place de tine din moment ce a vrut sa va mozoliti. acum nu stiu ce sa zic depinde de persoana, in plus daca nu ii placea de loc de tine putea sa refuze provocarea data de prietena ta. Punete in locul lui si analizeaza problema: Tie daca nu tiar placea de cineva, nu tiar fi totusi scarba sa ii bagi limba in gura? ba daaa, decii eu in locul tau as vorbii cu el si las intreba ce simte... daca aflii ceva ( ca te place sau nu ) anunta'ma si pe mine te rog! Sper ca te'am ajutat macar un pic, Pusiii!:*

1 răspuns:
| Anndrey1234 a răspuns:

Din propria experienta e mai bine sa il intrebi tu... daca vrea sa te sarute nu inseamna ca te si place! Majoritatea baietilor vor 3-4 saruturi, sex si pe urma te lasa baltawinking