| A12NDRA a întrebat:

am si eu o mica poblemuta. Orice fata sau baiat de ce nu, la un moment dat vine timpul sa se sarute. Ei a cam venit si randul meu, stiu ca o sa spuneti ca totul vine de la sine si nu stiu ce insa nu asta e problema, credeti ca pot scapa intr-un fel de emotii? Eu si cu viitorul meu prieten ne gandeam sa mergem sa ne plimbam undeva pe plaja si stiu ca el vrea sa ma sarute si dupa cum stiti nu poti sa te saruti asa cand vrei tu, trebuie sa fie un moment un pic romantic, ce as putea face ca acel moment sa vina mai repede, sau ce tema de discutie as putea alege? vreo idee? Ofer funda, mersi pentru cei care ma ajuta|!

Răspuns Câştigător
| anonima97 a răspuns:

Deci,e simplu,nu astepta cu nerabdare acel moment,si nu iti fa iluzii, eu cu primul meu prieten, ma gandeam cand si unde ne vom saruta, dar momentul a venit intr.o zi de scoala(a doua zi dupa ce ne.am cuplat),eu trebuia sa plec acasa si a venit la mine m.a sarutat ri ma imbratisat, si asta a fost tot... daca va veti plimba peplaja sigur va veti saruta, dar nu iti fa iluzi...succes mult, mul, mult:*

3 răspunsuri:
| Sicmao a răspuns:

E na! Te apropii de el si-l saruti, n-am auzit de chestia cu decorul romantic sau altele.Consider ca nu e nevoie, o fac fara.

| Princess_6005 a răspuns:

Lasa sa te sarute el. Sper ca el sa gaseasca totul romantic.

| AnNe a răspuns:

Pai vorbiti despre voi 2 despre un viitor despre dragoste puneti-va amandoi de acord, si sarutul va veni de la sine si aicia nu e chestie cu emotii, normal toti avem emotii la inceput doar apropriete mai mult de el cum nu ai facut-o niciodata si emotiile vor trece...eu stiuwinking