| laura_9551 a întrebat:

am si eu o mica problema imi place foarte mult un baiat. vorbim zilnic si foarte mult pe mess sau prin sms. i-am sp ca il plac simia sp ca el crede ca sunt o fata foarte draguta si de gasca dar mai bine ramanem prieteni, relatiia noastra nu s-a schimbat de loc. Credeti ca ar mai trebuii sa insist asurpa relatiei asteia?

Răspuns Câştigător
| Mya a răspuns:

Baiatul ti-a dat de inteles elegant ca prefera sa fiti prieteni, nu e cazul sa insisti in speranta ca s-ar razgandi. Posibil sa-ti reuseasca, dar sa fie de scurta durata, fiindca a fost fortat, ori sa te evite in urma insistentelor...in tot cazul, ar esua.Accepta situatia.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar merge incercarea insistarii de a vedea daca rezultatele ies bine dar daca incepe sa se supere sau sati zica ca esti cicalitoare poti sal pierzi si ca amic

| Zenithf a răspuns:

Mai bine ramaneti prieteni, daca sentimentele lui fata de tine se vor schimba, atunci sunt sigur ca iti va spune.