| bradborn13 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o nedumerire.Cand un barbat se "joaca"cu el insusi se gandeste la fundulet, pasarica si tate, dar intrebarea mea este:Cand o femeie se "joaca" cu ea, la ce ar putea sa se gandeascaconfused?!

Imi cer scuze pentru diminutive si modurile de exclamare. Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

Se gandeste la fundulet, pasarica si muschi

5 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

La sex... la un barbat gol in fata e la ce bine ar fi acum introo camera cu cel mai aratos burlac

| Bellatris a răspuns:

In mintea unei femei pot prinde viata atat de multe fantezii...

| Anastasia13 a răspuns:

Depinde de la femeie la femeie, care sunt lucrurile, partile din corpul unui barbat care o excita.big grin

| XK a răspuns:

Nu se gandesc la nimic, se uita la filme porno!

Răspuns utilizator avertizat