| Timo53 a întrebat:

Buna TPU am si eu o nedumerire happyprietenul meu spune sa ii demostrez ca il iubesc dar sper ca nu se gandeste laa...sau da?happy(am 16 ani el 20)deci ce vrea de >fapt?happy

Răspuns Câştigător
| Ioanaaaaaa a răspuns:

Din pacate exista posibilitatea sa se gandeasca la... Multi baieti procedeaza asa, cu "arata-mi cat de mult ma iubesti". Asta in niciun caz nu ii arati prin faptul ca te culci cu el.Nu trebuie sa il asculti.Trebuie sa faci asta doar cand simti tu ca esti pregatita.

8 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

De ce sa ii demonstrezi ca il iubesti?! El ti-a demonstrat acest lucru? raised eyebrows. ii demonstrezi ca il iubesti zilnic prin gesturi, fapte nu trebuie sa faci la un moment dat un anumit lucru care sa ii demonstrezi acest lucru. Cred ca vrea sa ii demonstrezi culcandu-te cu el. straight face

| ThePunisher a răspuns:

Noi nu putem sti daca se refera la sex sau nu. Cel mai bine este sa il intrebi tu ce vrea de fapt.

| Cåpåċεl a răspuns:

Eu m`am gandit ca prietenul tau e mai diferit, fiecare vrea sa fie satisfacut in felul lui, daca vrei sa afli cum vrea sa ii demonstrezi, intreaba`l ce ar vrea de fapt de la tine?
Eu ma gandesc ca DA, asta vrea, o noapte cu tine.

| BlackAngel23 a răspuns:

Eu cred ca sigur la... se gandestesad si eu am avut situatia asta

| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Eu cred ca laa... se gandeste big grin

| bebin a răspuns:

Nu se gandeste laa...se gandeste la sex. Spune-i ca ii demonstrezi mai tarziu. Iar el trebuie sa iti demonstreze iubirea asteptandu-te

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Pai s`ar putea gandi la sex(sper ca la asta te refereaibatting eyelashes). Daca asta e sunt 2 variante:sa nu te iubeasca cu adevarat si sa vrea doar sa te bage in pat sau sa te iubeasca si sa vrea sa-ti demonstreze ca e bun la pathee heeCa sa nu mai stai pe ganduri cel mai bine ar fi sa il intrebi direct cum "ar vrea el sa-i demonstrezi ca`l iubesti"...E cel mai simplu mod`!`

Multa baftawinking

| yonutz96 a răspuns:

Logic:-p SEX