| Andru18 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. :d... Iubitul prietenei mele se uita foarte insistent la mine cand este cu ea in brate si nu numai atuncii se uita tot timpul, si pe langa asta, ii zice prietenei mele sa imi zica ca o iubeste mult, enorm de mult. :d. de ce se uita asa insistent la minee, si dc ii zice prietenei mele sa imi zica mie ca o iubeste mult? funda :*. Multumescc.

Răspuns Câştigător
| emma31 a răspuns:

Probabil ca el are impresia ca tu il placi si ii e ca daca prietena lui sa nu il paraseasca deoarece crede ca tu esti cu el.Se uita insistent la tine ca sa iti vada miscarile....ca sa vada daca il palci.Eu zic sa vb cu el ca mai exista o concluzie.Sar putea ca lui sa nu ii mai placa asa de mult de ea si sa te place pe tn.Bafta!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te-a simtit ca nu ai spune "nu" unei eventuale aventuri cu el si isi incearca norocul.

| alma17 a răspuns:

Probabil crede ca tie iti place de el.

| 789456123 a răspuns:

Eu cred ca el are impresia ca tie iti place de el si daca ii spune ei sa-ti zica tie ca el o iubeste probabil crede ca te face geloasa.