| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire de ieri ma doare sub ambii sani si lateral si nu inteleg de ce. CM mi-a venit pe 1 si trebuie sa imi vina la inceputul lunii viitoare. Va rog faceti'ma sa inteleg. multumesc anticipat

1 răspuns:
| myhaela13 a răspuns:

Probabil ca sanii te dor de la sutien sau din cauza ca trebuie sa iti vina menstruatia. e si normal sati mai intarzie uneori.dar daca ai facut sex neprotejat s-ar putea sa fi ramas insarcinata, dar daca ai fact protejat sau inca esti virgina nu te panica. dar mai bine du-te la un ginecolog sa fii sigura ce ai. sper ca te-am ajutat succes!happyhappy