| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire de ieri ma doare sub ambii sani si lateral si nu inteleg de ce. CM mi-a venit pe 1 si trebuie sa imi vina la inceputul lunii viitoare. Va rog faceti'ma sa inteleg.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sau ai sutienul prea strans sau ai probleme cu muschii de la umeri, te dor si se rasfrange, roag-o pe mama ta sa te maseze pe umeri putin si dormi fara sutien.

| CoquineNoire a răspuns:

O fi de la sutien, sau ai febra musculara.
foloseste crema de galbenele, e foarte buna.

| underground05 a răspuns:

Nu ar trebui sa te ingrijorezi esti fata organismul tau trece prin numeroase schimbari si e normal sa te doara sanii sau sa ii simti foarte grei sau sa ai stari de monotonie! asa ca nu t ingrijora va trece de la sine.pup