| SeCrEtDiScReT01 a întrebat:

am si eu o nelamurire!laughing) deci so lu.am cu incetul...
Eu mam indragostit de un baiat penticostal...
Eu eram pe facebook si cand vad o cerere de prietenie, el era eu am acceptat-o.Mda...si dupa el incepe conversatia cu:
-Buna
Si eu ii raspund cu "hei" si da si dupa numai stiu ce vorbe-am ca el zice sa ne vedem la scoala.
Asa a 2-a zii la scoala eu eram la apa si el mai incolo putin de mine, si el tot incerca sa vina la mine eu ma uitam la el si ...atunci mam indragostit. laughing si dupa eu ajung in clasa si ii spun prietenei mele cele mai bune..ca imi place de acel baiat #D eu nu stiam ca e penticostal ...asa si dupa ea a spus la toata scoala si el a aflat.
Dupa ce terminase-m orele eu coboram pe scari si eu era in stanga scari acolo era o harta se preface.a ca citeste sii... dupa ce am coborat si am iesit pe usa scoli el venea dupe mine.mi.a pus mana pe umar si a zis:Heeeeiii ce.i cu chestia aia ca ma placi?
Iar eu am raspuns:Aaaaa pai nimic *eu rusinata*
Dupa ne.am oprit mi.a zis ca nu sunt de oala lui...
Dupa a 3 a zii de scoala eu eram pe banca cu fetele si un prieten mi.a zis la misto "unde e #D?" Si dupa el si cu inca 2 baieti sai dus dupe el in clasa, eu nu crede.am si a venit cu el pe sus laughing))) da..si dupa eu am fugit in spatele scoli.
Ps: a fost vara trecuta...
Si sa va spun acum in prezent ce se intampla da.
Terminase.m orele si eu hotarata sa il prind sa vorbesc cu el ..mai eram cu 2 colege dupe mine am asteptat pana sa sunat ca el avea ore pana la 2 si mie imi era rusine sa ma duc dupe el in clasa sa.l chem si prietena mea lo chemat si el nu o baga in seama si pana la urma plecase spre apa si prietena mea dupe el si inca 2 baieti la.u adus pe #D cu forta in fata mea si #D a spus:Nu te plac!
Da si toata ziua la scoala ne privim ...eu si el.
Ps:e foarte timid.

13 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Doamne, ce minte de...
Cum să îți iei șatra după tine și să îl mai ia alții pe sus ca să ți-l aducă ție la picioare și să îl obligi să îți mai spună că ''te place''. Normal că se uita la tine după circul ăla, se uită la tine ca la o ciudată care își trimite șatra să îl ia pe sus forțat.
Apropo, lasă băieții și pune mâna pe o carte de gramatică sau măcar caută pe internet așa ceva că ești la pământ!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca-i penticostal, fereste-te! Eu am in familie si-i stiu. Sunt cei mai loviti in cap. N-o sa ai voie decat sa torni copii, sa faci curatenie si mancare (mananca ca spartii). Singura distractie va fi mersul in fiecare zi la casa de rugaciuni unde striga ca damblagii.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cum adica erai la apa? era apa in scoala?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Saracul baiat sigur ramane cu sechele dupa apa, in locul lui chemam POLITIA SI HINGHIERII

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Si lidia buble e penticostala, si le-am spus si fetelor tremur cand ma atingi usor cum o faci o spun doar lor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai putin, vrei sa o i ei cu incetul? Sau cu începutul? Că le c am amesteci rău, ai servit ceva inainte de a scrie, ceva de prune daca intelegi, o țuică, un rachiu? Că prea le amesteci.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai ce poveste emotionantă,"dupe" ce am citit o mi au dat lacrimilelaughing "dupe" care am cautat 2 ore batistalaughing "dupe" m am dus sa dorm, era tare mișto povestea. "Dupe" părerea ta, care ar fi sfirsitul povestii?

| Wihox a răspuns:

Asta e cea mai aiurea chestie pe care am citit-o.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te place si cu asta basta.Degeba o dai pe dupa cires. No comment.

| neutrino a răspuns:

Si penticostalii iubesc ca si tine. Daca baiatul te place si tie la fel, nu aveti decat sa dati cursa unei relatii frumoase nevinovate. Exista un singur inconvenient major: el sa fie in stare sa te invite macar la un suc, iar tu sa accepti.

| Doub a răspuns:

Din cauza gramaticii tale... mi s-au mărit dioptriile.

Ps. Dacă a zis că nu te place, chiar nu te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps. Timid și foarte penticostal.

| DezaxatRom a răspuns:

PaI Nu StIu dAcA rElIgIa l-Ar ImPiEdIcA.

Da' pe tine nu te enerveaza nick-ul ala? Sincer, acum.