| sanziana19 a întrebat:

Buna tpu.am si eu o problema.am o prietena care mi-a zis ca a facut dragoste cu iubitul ei si a folosit prezervativul,iar dupa aceea ea a luat pe deget sperma din prezervativ si si a bagat in ea, credeti ca ramne gravida?

Răspuns Câştigător
| wawe a răspuns:

Spematozoizii astea sunt niste jucausi care dau tare din coada daca nu i-a inlaturat pe toti,dupa ce s-a spalat(daca s-a spalat, din vagin zburda pana aproape de ovare daca e in perioada fertilahappy

30 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dupa ce a mai folosit prezervativul daca si a bagat cu degetul sperma inauntru? sa si faca un test de sarcina pentru ca risca sa ramana insarcinata

| Sara2 a răspuns:

Normal ca poate ramane, daca era in perioada fertila sansele sunt maxime

| Woodenpints91 a răspuns:

Aş vrea să văd cum o să-i arate copiii laughing

| MrAlex a răspuns:

Cam ramane...

| Chriistos a răspuns:

Nu, de ce? A pacalit-o cineva ca ramane?

| alexxxu a răspuns:

Cand o fi copilu de vreo 10 ani si o sa intrebe:
-Mami, cine e tata?
-Degetu!laughing)

| Gabriella24 a răspuns (pentru alexxxu):

rolling on the floor Durere totala pentru copil! Eu il botez laughing!

| alexxxu a răspuns (pentru Gabriella24):

laughing)rolling on the floor

| Gabriella24 a răspuns (pentru alexxxu):

laughing Ce, vrei sa fii nasul?

| alexxxu a răspuns (pentru Gabriella24):

Daca ma lasilaughing)

| Gabriella24 a răspuns (pentru alexxxu):

Te las smug!

| alexxxu a răspuns (pentru Gabriella24):

Ia zi eu nasu tu nasa?smug

| Gabriella24 a răspuns (pentru alexxxu):

Exact! smug

| alexxxu a răspuns (pentru Gabriella24):

:devil))

| alexxxu a răspuns (pentru Gabriella24):

Dai si mie un id de mess?smug

| wawe a răspuns:

A bagat in gura sau in vagin?
Lamureste-ma.

| sanziana19 explică (pentru wawe):

In vagin normal

| wawe a răspuns (pentru sanziana19):

Spematozoizii astea sunt niste jucausi care dau tare din coada daca nu i-a inlaturat pe toti,dupa ce s-a spalat(daca s-a spalat, din vagin zburda pana aproape de ovare daca e in perioada fertilahappy

| crys23 a răspuns:

Daca tot avea de gand sa faca asta de ce a mai folosit prezervativul?

| Creier a răspuns:

Nuuuuu, doar un picbig grin

| thePsychopath a răspuns:

Clar, spune`i sa faca un test de sarcina. :/

| paiusi a răspuns:

Da ramane sa faca repede un control la doctor.

| MaDiTau a răspuns:

Sunt sanse destul de mari...mergi la doctor!

| Cocosh a răspuns:

Deci sansele sunt de 50-50 sa ramana gravida acum depinde cat de bine s-a spalat dupa ce a terminat joaca cu degetu

| sanziana19 explică (pentru Cocosh):

Pai doar a luat din prezervativ si si-a bagat in vagin atat; acum eu nu prea cred ca ramane ca nu cred ca a ajuns sperma asa adanc in ea

| 22ierdnA a răspuns:

Cred totusi ca lipsa orelor de educatie sexuala dauneaza GRAV

| darkshadow102 a răspuns:

Da, ramane

| Pikalici a răspuns:

Dwa ramane love struck laughing