| piersicutapufoasa a întrebat:

Am si eu o problema de fapt e mai mult o nelamurire acum catva timp i-am cumparat prietenului meu un hanorac acela a fost cadoul meu pentru ca facusem 5 luni. Ieri cand a venit la mine mi-a spus zambitor ca a trebuit sa vanda hanoracu ca sa faca rost de bani sincer in momentul acela m-am simtit asa de nici nu stiu cum sa explic dar m.am simtit ingrozitor. Mi.a spus ca avea nevoie de bani ca sa vina in oras asa ca l.a vandut...Voi ce parere aveti adica ce credeti ca insemn eu pentr.u baiatu asta? nu inteleg cum de la lasat inima sa il vanda...crying

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca ar putea, acest baiat te-ar vinde si pe tine. Vezi-ti de drumul tau. Fara el.

4 răspunsuri:
| hoolygan a răspuns:

Da dar la vandut deoarece nu avea bani
sa vina la tine nu?

| georgeyulian1996 a răspuns:

Prietenul tau e un dobitoc, nu te merita! dai papucii si vezi ce iti rezerva viitorul...Nu se fac asemenea treburi.

| Ionel_Vasile_1991 a răspuns:

Asta este clar vrajeala adica poti avea nevoie de bani dar nu sa vinzi un lucru primit cadou mai ales de la prietena ta sau cineva apropiat. deci sincer chiar daca ai avea nevoie de bani

| piersicutapufoasa explică:

Nu sa vina la mine ci sa se duca sa faca orele d condus...