| nonameXD a întrebat:

Buna TPU...am si eu o problema sad
deci prietenul meu nu mi-a zis ca el nu mai foloseste id actual ci ca i la dat unui varsad
problema e ca la avatar a pus o poza cu o alta fatasad, foloseste acelasi scris aceas culoare si la status acelasi mesaj de dragoste care mi. l dedicase si miesad
eu nu stiu ce sa cred si daca il intreb o sa spuna ca nu am incredere in elcryingsad
p. s stam la fff mare distanta si nu prea avem prieteni comunibig grin
multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Papusik a răspuns:

Cred ca de fapt nu i-a dat id-ul varului lui si el place pe o alta fata sad
Imi pare rau sa iti spun astastraight face dar cred ca te inseala.

5 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Salut
pai,da-mi id-ul tau intr-un mesaj privat, si vb acolo plshappy

| ByaSimpleGirl a răspuns:

Pai poate ca daca sunteti la distanta nu mai e interesat de tine 90% din relatiile la distanta esueaza intreaba-l si daca zice ca nu ai incredere in el sa nu te lasi ca asta dese ori e un truc al baietilor sa nu spuna ce vrei nu stiu daca treci vreodata pe unde sta el du-te si fai o vizita si afli atunci ce se intampla 100% ca fetele isi dau dese ori seama daca sunt fata in fata cu un baiat [mai ales daca il cunosc ] daca le mint sau nu o sa vezi atunci daca nu... incearca sa il faci gelos ca poate asta vroia si el sa fi geloasa ca majoritatea baietilor cred ca fetele se indragostesc mai mult de tine daca le faci geloase sau stai cu alte fete nu cu ele [ cazul meu big grin ] sper ca te-am ajutatwinking

| monicutza_5552 a răspuns:

Clar te mintehappy...

| LoveNiki a răspuns:

De ce nu il crezi?
Se poata sa fie varul lui nu e mare lucru sa lasi acelasi mesaj la ststus

| SophieDavidescu a răspuns:

In primul rand distanta le distruge pe toate, la mare distanta unul de celalalt toate's distruserolling eyesin cazul unora.Iar in cel de-al doilea rand, daca ai spus ca totul este la fel cum era inseamna ca tipa respectiva de la avatar este prietena lui, sau poate fac eu vreo greseala si este prietena varuluithinking Una din doua tot estelaughing Dar ce iti este ataaat de greu sa-l intrebi tu pe el?! raised eyebrows