| jasmine11 a întrebat:

am si eu o problema, dupa menstruatie am o scurgere, si mancarimi exterioare, iar prietenului meu, dupa ce facem sex, i se roseste capul penisului si il doare, iar in timpul actului ne ustura foarte mult, am eu ceva, va rog seriozitate, si cum se poate trata.

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Du-te la ginecolog

| andrei_9573 a răspuns:

Du-te la doctor.(scuze pentru acest raspuns dar vreau sa vad raspunsurle urmatoare )

| AnotherWayToDie a răspuns:

Habar nu amhappy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunteți amândoi bolnavi.
Se tratează prin prezentarea voastră la medic, mai ales tu la ginecologie și vei primi tratament și pentru el.
Pe toată perioada tratamentului nu trebuie să aveți contact sexual, fie el și cu prezervativ, poate recidiva infecția.
Mare grijă la igiena intimă care trebuie făcută și înainte dar și după contact, este bine să urinați după finalizare, preveniți infecțiile.
Ce aveți: o boală cu transmitere sexuală (B.T.S.).
Sănătate.
Pa, pa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Aveti amandoi o infectie (candida, trichomonas). Tu trebuie sa mergi la ginecolog si el la dermato-venerolog. Cat mai repede. Pana atunci, nu mai faceti sex.

greece12
| greece12 a răspuns:

Oricat de mult am dori sa te ajutam,este imposibil sa iti propunem cel mai mic tratament!
Singura solutie este,asa cum deja ti s-a spus,sa mergi la medic.
Este singurul in masura sa va dea un tratament adecvat,nu-l mai ocoli. Aveti o boala cu transmisie sexuala si,netratata corespunzator,va recidiva mereu, plus ca, in timp pot aparea complicatii.
Intrerupeti-va activitatea sexuala si urgent la medic!

| GEEK a răspuns:

Ai auzit de ginecolog dragă? love struck