| adelinutzul a întrebat:

am si eu o problema:Eu cred ca prietena mea cea mai buna nu ii pasa de prietenia noastra indeajuns incat sa petrecem si noi putin timp ca inainte si ea nu prea vrea.Eu o inteleg pentru ca eu sunt singurul prieten mai apropiat din zona in care locuieste si ea isi petrece timpul mai mult prin centru si parc cu alti prieteni. Ea nu imi zice ca nu vrea sa mai petreaca timp dar eu cred ca e altfe.Astept parerile voastre. Dau fundita:d

Răspuns Câştigător
| Cristynik a răspuns:

Ar trebuii sa purtati o discutie si sa va mai apropiati. daca inainte erati foarte apropiati. chiar daca nu te invita sa mergi cu ea in centru sau in parc cu ceilalti prieteni ai ei...autoinvita.te tu. Incearca sa te apropii tu de ea si atunci va vedea ca inca mai exista prieteniia voastra. Fundita?