| k1D000r3 a întrebat:

am si eu o problema...
Imi place de o fata, si e posibil sa imi zica Da ca vrea sa fie cu mine!
Cum as putea sa reactionez, dau Funda :X

Răspuns Câştigător
| LostInBubble a răspuns:

Ai putea sa zambesti din tot sufletul tau si sa o strangi tare in brate. Ar face-o sa se simta foarte bine.
Dar, stai linistit, ca in momentul acela vei reactiona cum vei sti tu mai bine, cum vei simti in momentul respectiv.

6 răspunsuri:
| anabelisa a răspuns:

Salut! Ce situatie draguta. Ipotetic vorbind, ar putea sa-ti dea un raspuns afirmativ.Ar trebui sa reactionezi dupa cum simti tu si nu sa-ti spuna cineva ce sa faci.
Dar, ai putea sa o surprinzi cu un sarut si sa-i spui ca e cea mai frumoasa dintre fete, s-ar putea simti flatata.
Bulta bafta!

| andrey96 a răspuns:

Ai putea sa inveti sa scrii,,, da ca'' se scrie,, daca'' da ce sa ii faci.

| k1D000r3 explică (pentru andrey96):

Esti si tu un mare filozof, nu te mai baga in seama...am gresit asta e, am observat nu pot da edit sa schimb, asa ca gura

| andrey96 a răspuns (pentru k1D000r3):

Ma copilas...deocamdata invata sa scrii si doar dupa aia ia-te la harta cu mine

| Brâncuşi a răspuns:

Pai du-te la ea si incearca sa vorbesti cu ea, sa comunici si pana la urma totul vine de la sine...Stai linistitbig grin O zi buna, funda?

| AnonimGirll a răspuns:

Pai de ce mai pierzi timpul? fiecare secunda conteaza. daca va iubiti reciproc e singurul lucru care conteaza :-)