| Iuliaaa_5786 a întrebat:

Am si eu o problema. Imi place de un baiat de la scoala dar el este cu o alta fata (ea este mai mare decat el cu 2 ani dar nu asta conteaza) si sunt indragostita pana peste cap de el.Am fost cu el acum 2 ani.Si nu stiu cum sa-i despart si sa ma combin eu cu el!

5 răspunsuri:
| blabla5532 a răspuns:

Pai intereseaza-te poate o iubeste. ai vrea sal desparti si fa fii cu el stiind ca el no poate uita usor? O_o

| Iuliaaa_5786 explică:

Nu e faza de stiut sa-l apreciez. pur si simplu eram mica.totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimitei fetei un mesaj sau o skrisoarevanonima ceva de genu iubitu te inseala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fost cu el acum doi ani si nu mai esti inseamna ca nu ai stiut sal apreciezi, eu zic sa-i lasi si sa-ti gasesti alt ubit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate el chiar tine la fata respectiva, de ce incerci sa faci un lucru imoral, gasesteti alt prieten