| onutica135 a întrebat:

Am si eu o problema... Imi place de un baiat. Si acel baiat ma place. Am fost si impreuna doar ca ne-am despartit din cauza celor din jur, vorbe rele sau altele stiti voi cum este lumea din ziua de azi... Deci ce sa fac? : -s

Răspuns Câştigător
| HaHaGirl a răspuns:

Sa fiti impreuna daca va iubiti ...nu ascultati ce zic ei puteti fi pe ascuns impreuna daca puteti v-ati gandit ca pot fi invidiosi? nu-i ascultati pentru ca lumea e rea... good luck:*

| onutica135 explică (pentru HaHaGirl):

Mersi frumos :*

| HaHaGirl a răspuns (pentru onutica135):

Cpl :*

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca iubitul are incredere in tine nu va crezare barfelor, ce e de facut de vazut cata incredere are el in tine sau tu in el