| Suzzy_5903 a întrebat:

Am si eu o ' problema '. iubesc un baiat care acum nu mai este cu mine, dar ma rog m-a mai cautat. Eu cred ca o iubeste pe noua lui prietena. Nu imi dau seama cum as putea sa uit de el, ma gandesc non stop numai la el. Fetelor, pareri va rog! Chiar am nevoie...

6 răspunsuri:
| RammsteinHH a răspuns:

Ai vreme de iubiri, acum e momentul in care te distrezi
iubirea de la 20 de ani incolo...

| Suzzy_5903 explică (pentru RammsteinHH):

Pai stiu ca am timp, dar intrebarea e cum pot sa trec peste chestia asta?!

| RammsteinHH a răspuns (pentru Suzzy_5903):

Gaseste-ti altul.

| Phoenix231 a răspuns:

rolling on the floor Fi antena, ai vazut cred ca Tom Si Jerry, mai sti fazele alea cand tom se lovea la cap si uita?
Fa si tu la fel vezi merge...

| toatenumelecualexsuntluate a răspuns:

Ai 16 ani, o sa supravietuiesti, ba mai mult... o sa iti treaca