| flori210 a întrebat:

Am si eu o problema! iubitul meu s-a despartit de mine si suntem colegi de banca.Suntem impreuna de un an si 5 luni si nu pot renunta la el mai ales ca este si primul barbat din viata mea.adevarul este ca in ultimele luni ne-am certat foarte mult si am gresit amandoi. Ce sa fac sa ne impacam?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca ti-a vazut numele aici pe TPU. Ii dau dreptate.

| zăGhost a răspuns:

Habar n-am ce fel de baiat e fostul tau, dar ai putea sau sa iti ceri scuze sau sa il faci gelos... aplica ce crezi tu ca se potriveste cu personalitatea lui.

| IULY991 a răspuns:

Da, dar poate nu te mai vrea.

| trilulilucrocodilu a răspuns:

Nu, Lasal dal dracu ....se-ntoarce inapoi tot la tine... happy big grin daca il bagi in seama e mai rauuuu tongue

| cmarius112 a răspuns:

Esti un pic prea indrogostita de el, dar ca sa te impaci cereti scuze roagal sa te ierte. Si o luati de la 0 incearca sa fii mai cool si gaseti un pic de romantism.(nu vreau funda)