| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema legata de iubituu meu si prietena mea. sa incepem cu inceputul: noi am avut o cearta din cauza ca eu am fumat si ca ma condus un prieten f bun de al meu pana acasa, dar nu s-a intamplat nimic! iar "prietena mea ce mai buna" i-a spus ca ma condus acasa, ca se dau baietii la mine la liceu. si multe altele. nu stiu ce sa mai cred despre ea? pentru ca. daca era pr mea nu`i spunea. si din cauza ei am avut o pauza de o saptamana. dar in accea pauza noi am vb mereu. at el vroia sa se puna cu alta fata! si "pr mea" mi-a spus ca avea poza cu o fata pe telefon. iar acum 2 zile am intrat pe id`ul lui si am vazut ca... ii place tare muult de fata aia. nu stiu ce sa mai cred?straight face in primul rand sa `o mai consider pe pers accea pr mea? sa mai ramn cu iubitu meu dupa toate ce intamplate? vreau sa mai spun ca accea persoana care i se spune pr mea vrea sa ne desparta pentru ca e gelosa! ce sa fac? Multumesc!:*

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca el e acum confuz:sa te creada sau nu!
E gelos, deci va face unele greseli.Mai ales prin faptul ca ti-a cerut o pauza si ca se joaca cu ideea de a fi cu alta.

Cred ca te place mult inca.Altfel s-ar ''combina'' imediat cu respectiva.

Renunta la prietena ta si fii hoata cu el, arata-i ce pierde.Fii tandra, iubitoare... pisiceste-te!

Pana una-alta, renunta la fumat ca iti sta urat ca fata si sper ca n-a fost intr-adevar nimic cu prietenul tau!

| Allecsandra_8013 a răspuns (pentru I'mPerfect(a)!):

De fumat. am renuntat. Tot pentru El. Dar nu stiu cum sa ma comport cu pr mea. deoare ea nu stie nimic. si suntem sin in acceasi clasa. oricum am zis sa-i mai dau o sansa lu pr meu, ca sa-i demonstrez ca`l iub mult! si in ciuda pr mele. care nu merita deloc pr mea! mersi. chiar o sa-l pisicesc! mersi :*!