| lory_5863 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema... m-am certat zilele astea cu prietenul meu el fiind foarte gelos si se supara repede din orice prostie, iar acum nici numai vorbeste cu mine. Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| ana maria a răspuns:

Stai linistita daca te va iubi de ajuns de mult va veni el la tine si iti va cere scuze,stiu asta din propria experienta prietenul meu e tot asa, dar cind vede ca sunt indiferenta fata de el si nu ii dau nici un semn de viata, vine el singur la mine.succes!

| alexftz_1447 a răspuns:

Cauta-l si surprindel cu ceva frumos, cereti iertare daca nu esti orgolioasa si cred ca ii va trece.

| lory_5863 explică:

Acuma s-a combinat cu cea mai buna prietena crying