| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema MAREE.
Pai imi plae de o fata ea e mai mare deca mine cu 3 nivele te invatamant(clase), si habar n-am cum so abordez.
nu stiu eu:sunt de gasca, fac glume ma inteleg cu toti cu care intru in contact
ea; prietenoasa, la fel de gasca mai face si glume,.
n stiu de vorbit cu ia am vorbit dar doar ca prieteni, incepand cu o simppla intrebeare "pot sa stau langa tine"ea).
cred ca n mai are prieten.
si azi n stiu cred ca se cam prosti prin "a se da la mine".
chestia e ca mi se IMOAIE picioarele cand vb cu ea ce n mi sa mai intamplat cu alta fata cand am vb.
dati-mi si voi sfaturi cum sa n stiu sa ajung mai intai la subiectu "prietenie" si dupa va ai intreb eu.

mersi mult anticipat.

si va rog fara comentarii sau evidentierea greselilor ortografice, eram in ora cand am scris intrebarea

inca o data ma mult.

2 răspunsuri:
| ๓ยเ a răspuns:

Hmmm...maryaela cred ca vorbea doar cu baietii(pentru ca nu e asa!)

| Maryaela a răspuns:

Buna, eu sunt Fata!
Pai ca sa incepi o relatie cu o fata ai avea nevoie sa o cuceresti!
Zambeste-i mai tot timpul, fa-i complimete, dar cel mai bine incearca sa vorbesti cu ea, sa fii cu ea mai tot timpul. arata-i ca iti pasa de ea!
DAR NU EXAGERA PENTRU CA EA AR INCEPE SA ISI DEA SEAMA PREA REPEDE.

si poate cel mai bun lucru e sa ii ceri adresa de mess. poate asa va cunoasteti mai bine:
Nu uita sa fii tu insati, nu iti fie frica! Succes!