| VladutzMadalin a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema. Mie imi place foarte mult de o fata, dar ea nu ma stie.Eu sunt clasa a VIII-a, iar ea este clasa a VII-a, invatam in aceeasi scoala. Ziceti-mi si mie ce trebuie sa fac sa vad daca vrea sa fie cu mine sau nu.

4 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Cere-i id-ul vb cu ea sa va cunoasteti mai mult si dupa o perioada o intrebi si u daca vrea sa fie cu tine. fundita daca te-am ajutat cu ceva:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta comunitatea de 10 000 de Romani sa impuna respect si sa reziste atacurilor rautacioase ale maghiarilor
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul
HAI ROMANIA!

| elutzyka a răspuns:

Cere-i numarul de telefon sau intreab-o asta fata in fata
funda?

| Noname_4934 a răspuns:

Cere'i id'ul de mess... dar n'o intreba din prima sau a 2a zi de vorbit...ar suna cam disperatbig grin