| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.Nu stiu ce sa aleg.Prietenul meu m-a cerut in casatorie si eu am acceptat,insa exista un impediment si anume parintii mei(care sunt mai dificili).Nu cred ca ei o sa fie de acord cu casatoria nostra si cred ca nu o sa-mi mai dea bani pentru a termina facultatea(mai am un singur an). Prietenul meu imi tot zice sa ne mutam impreuna si atunci cand ii zic ca ar trebui sa vorbim cu parintii mei sa vad daca imi dau banii pentru taxa, el imi zice ca nu il iubesc si ca nu vreau sa ma casatoresc cu el.Prietenul meu munceste si merge si la facultate, deci are si el taxa si totusi a zis ca o sa ma ajute insa nu stie daca o sa poata sa-mi plateasca taxa.Voi ce ziceti sa ma mut cu el chiar daca parintii nu imi dau bani pentru facultate?

1 răspuns:
| n1cknam3 a răspuns:

(nico talking ) spune-i sa aiba rabdare, pana termini facultatea si va mutati dupa acea, sau angajeazate si tu si uita de parinti... ca e mai simplu, sincer in locul tau eram de mult plecata de acasa