| andreeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

am si eu o problema, sunt confuza rau de tot. de un an si jumatate, iubitul meu imi tot povestea despre fetele cu care a fost, si ce a facut... si azi el imi spunea ca sunt prima pentru el (adica era virgin) si nu stiu ce sa cred. o fi asa, sau ma minte, de atunci se compoarta ciudat, imi intoarce spatele, e rece, dinstinct, nu il intereseaza de mine. si eu il iubesc foarte mult. si el a fost pentru mine primul. si nu pot uita de el, iar azi sa luat si s-a dus de la mine, am mers dupa el si i-am zis ca daca pleaca inseamna ca nu m-a iubit si ca poate sa plece pentru tot deauna, si a plecat, si am mers dupa el si l-am intrebat ca de ce a facut asta si mi-a zis ca sa il las inpace. si vreau sa stiu ce sa cred? ce sa cred ca nu mai stiu!

3 răspunsuri:
| anonima3389 a răspuns:

Si eu am mai patit d-astea...singuril sfat pe care pot sa ti-l dau e sa nu-l mai cauti,nu te mai duce dupa el,poate se comporta asa pentru ca esti prea insistenta, lasa-l sa faca c vrea si o sa vezi ca, daca te iubeste, se va intoarce el la u, o spun din proprie experienta.

| raducanumihaela a răspuns:

Nici eu nu stiu! Poate nu te iubeste si te-a folosit!

| anonimca54 a răspuns:

Nu vreau s ate intristez, dar cred ca a gasit alta fata.Parerea mea.Dra sa speram ca nu-i asa cum cred eu.Lasa si tu putin timp fara atentie, si sa vezi cum o sa vina la tine.succes