| annie255 a întrebat:

Am si eu o problemahappy
Sunt cu un baiat de ceva timp si tot incercam sa avem relatii intime, cam de un an. Problema este ca dupa atatea incercari nu se intampla nimic si probabil ca e ceva in neregula. As vrea sa merg la ginecolog pentru o mica operatie in acest sens, insa am 17 ani si nu vreau sa merg cu mamalaughing ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiind minora, nu poti merge sa faci o operatie fara un parinte. Este posibil sa ai un himen care sa necesite incizie chirurgicala, dar asta se poate face doar dupa ce implinesti 18 ani pe raspunderea ta. pana atunci, doar cu semnatura unui parinte.

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eu nu mă bag. Sunt prea prost să-mi dau seama ce vrei să zici. Totuși, ai putea și tu să explici mai detaliat pentru cei reduși ca mine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ma intreb daca se mai preda/invata materia Logica? Se pare ca tie iti lipseste cu desavarsire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa faci o operatie fara un parinte

| Emilian65 a răspuns:

Pai, problema este la tine sau la el? Ce fel de operatie vrei sa-ti faci? Da largire a vaginului? Dar la el scula actioneaza cum trebuie cand vreti sa faceti sex? Sau este moarta si nu are cu ce sa actioneze?