| alinalinalin9898 a întrebat:

Am si eu o problema viata mea incepe ca asa am avut o copilarie de **** n-am prieteni n-am iubita tinpul mil petrec singur cu parinti nu ma intelg tot ce am e o veris la care tin enorm si cu care inpart si bune si rele! VOI CE IMI RECOMANDATI?

1 răspuns:
| Necunoscut112 a răspuns:

Să înveţi să scrii, în primul rând. În al doilea rând, să te străduieşti să ai rezulta cât mai bune la şcoală, să îţi poţi face o carieră ok pe viitor şi restul lucrurilor bune vor veni de la sine, iar dacă nu vor veni, vor conta mai puţin, oricum.